Hallitus 2017logo_erotin.png

Tarja Parviainen (puheenjohtaja) tarjap3@gmail.com p. 050 5958 083

Pauliina Palhovuo (varapuheenjohtaja) pamsu73@gmail.com p. 044 5045 760

Minna Nurminen (sihteeri) minna_nurminen@hotmail.com p. 040 8269 499

Kaarina Pirilä (rahastonhoitaja) kaarina.pirila@gmail.com p. 050 5142 332

Aki Saastamoinen akip.saastamoinen@gmail.com p. 040 1497578

Marja Hurme marjak.hurme@gmail.com p. 0400 824 605

Pertti Lahtinen pertti.lahtinen@gmail.com p. 0400 211 786

Vastaavat 2017logo_erotin.png

Koulutusvastaava: Mira Tuominen miraelisa.tuominen@gmail.com

Haku: Ari Metso ari.metso@palodexgroup.com

Jälki: Jan Jussila janskijussila@gmail.com p. 040-585 4321

Toko: Katri Leisti katri.leisti@gmail.com

Kenttien vastaava: Pertti Lahtinen pertti.lahtinen@gmail.com

Huom: Pertti Lahtiselta VAIN pikkukentän varaukset. Ison Sveitsin kentän varaukset hoitaa Luhtilaukkaajat. Tässä kentän varaustilanne josta löytyy myös yhteytiedot.

Jäsenrekisteri sekä postitus: Ria Hursti-Mäenpää ria.hursti@hotmail.com

(Muistathan ilmoittaa osoitteen muutokset, muuten ei posti löydä perille)

WWW-sivut: Tarja Parviainen tarjap3@gmail.com

logo_erotin.png